На підприємстві  освоєно випуск двох нових типів балконів марок ПБ з висотою балок 150 і 450 мм, шириною балкона (консоллю) до 1390 мм та довжиною до 6000 мм.ДП "ЛЗЗК" спільно з Національним університетом "Львівська політехніка" розроблені технічні умови на "Плити  збірні залізобетонні трамвайні під рейки класичного профілю" марок ПКП, ПКТ і П всього 12 типорозмірів  і освоїв їх випуск, вперше в Європі.Інженерно технічними працівниками підприємства на базі  цеху металоконструкцій  освоєно випуск комплектуючих деталей "Омега"  для випуску плит під трамвайну колію по європейській технології.Освоєно випуск 7 видів залізобетонних комунікаційних шахт (вперше в Україні) для гірської місцевості. Дані залізобетонні комунікаційні шахти використовуються для будівництва комунікацій в ГКЛ "Буковель".З 2015 року підприємством почало випуск нових плит дорожніх марок ПД 25-10,ПД-6, кілець марок ДКСП, ДКСЛ, ДКСУ, діаметр яких становить 1000 і 1500мм.Підприємством відпрацьована технічна документація та освоєно випуск елементів каркасу універсального безригільного (колон марок КР,  КК, панелей перекриття марок  НП,  МП  і СП,  в'язів, фундаментів   та   діафрагм). Дані вироби пройшли випробування і отримано сертифікати відповідності на виготовлення елементів каркасу універсального безригельного.  Головною особливістю даної пропозиції є будівництво доступного житла та споруд для Міністерства оборони України із використанням каркасу універсального безригельного. Дана система унікальна можливістю застосування її, як для будівництва житла так і для будівництва інших споруд. Терміни робіт та собівартість будівництва завдяки впровадженню цього методу значно скорочуються, а отже житло у таких будинках відчутно здешевлюється. Орієнтована собівартість одного квадратного метра житлової площі становить 7500-8500 грн, це залежить від матеріалів, які будуть використані для встановлення зовнішніх та внутрішніх стін.Конструкції каркасу дозоляє встановлювати, як зовнішні так і внутрішні стіни з будь-яких матеріалів – штучних чи природних.Всі елементи каркасу виготовляються в заводських умовах і цілком готові до монтажу. На будівельному майданчику здійснюється тільки монтаж готових елементів при допомозі механізованих засобів, що забезпечує швидкі темпи будівництва. Монтажній бригаді з п’яти робітників за зміну під силу змонтувати до 270 квм каркасу.Каркас універсальний безригельний розрахований для зведення багатоповерхових будинків, як у звичайних умовах, так і в умовах підвищеної сейсмічної активності. На сьогоднішній день наше підприємство вже поставляє дані вироби для будівництва багатоповерхового житлового будинку в м. Львові, будівництво якого проводить будівельне підприємство ПП "Будремкомфорт"  
Планується освоїти випуск нових видів продукції залізобетонного виробництва, а саме:опор ЛЕП СВ 7,5-2, СВ 9,5-2, СВ 9,5-3;блоків бетонних марки Б-1, Б-2 для будівництва автомагістралей;декоративних перемичок для будівництва житлових будинків, офісів, торгових центрів;шпал залізобетонних для шахт вугільної галузі;дорожніх плит з бордюром (американський варіант бордюру).
В цеху металоконструкцій планується освоїти випуск траверс, хомутів, оголовок, кріплень підкосів для ізоляторів, риштаків для вугільних шахт та виготовлення мобільних протипаводкових систем.